Безнең чишелешләр клиентлар тарафыннан бик танылган һәм ышанычлы, һәм алар Кытай өчен иң яхшы бәягә P-Audio Style 15 дюймлы динамик детальләре динамик кәрзине өчен даими үзгәреп торучы финанс һәм социаль таләпләрне канәгатьләндерәчәк. Әгәр дә сез безнең чишелеш белән кызыксынсагыз, безнең белән сөйләшергә рәхим итегез, без сезгә сыйфат һәм бәя өчен көтелмәгән бәя тәкъдим итәчәкбез.
Безнең чишелешләр клиентлар тарафыннан бик танылган һәм ышанычлы, һәм алар даими үзгәреп торучы финанс һәм социаль таләпләрне канәгатьләндерәчәк.Кытайда PA рамкасы һәм PA колонкалары детальләре бәясеДөнья икътисади интеграциясе XXX тармагына кыенлыклар һәм мөмкинлекләр алып килгән вакытта, безнең компания, команда эшен дәвам итеп, сыйфатны беренче урынга куеп, инновацияләр һәм үзара файдага таянып, клиентларыбызга чын күңелдән квалификацияле чишелешләр, көндәшлеккә сәләтле бәя һәм югары сыйфатлы хезмәт тәкъдим итәргә, һәм дусларыбыз белән бергә югарырак, тизрәк һәм көчлерәк рухта яктырак киләчәк төзергә ышанычлы.
1 нче момент
Дан-2
Аврора-2
Аврора-F2
Flash-F1
Аскы катлам чистарту кәрзине, Аскы катлам чистарту кәрзине өчен шкаф, Аскы катлам модуль кәрзине,
Бер, ике яки өч катламлы шайбага урнаштырылган, төрле инъекция модульләре, кабат кулланыла торган лаборатория пыяла савытлары, керамика, пластик, дат басмас корыч һ.б. урнаштырылган.
| Материал | 316LSдатланмаган корыч |
| Төс | Мат дат басмаган корыч |
| Эшчәнлек ролигы | Сигез |
| Позиция көйләгече | Ике |
| Кәрҗин рамасын этеп тарту хәрәкәте | 550 мм |
| Тиз интерфейс диаметры | 32 мм |
Модуль тоташтыргычлы кәрзин киштәсе
Кул белән этеп тарту юлы белән керү һәм чыгу урыннарын чистарту камерасы
Ике дат басмас корыч юнәлеш бирүчегә урнаштырылган
Су керү урынын тиз тыгып куегыз, камера юл күрсәткеченең арткы ягыннан һәр инъекция модуленә суны юыгыз.
| Тышкы үлчәмнәр, биеклек (мм) | 158 мм |
| Тышкы үлчәмнәр, киңлек (мм) | 528 мм |
| Тышкы үлчәмнәр, тирәнлек (мм) | 566 мм |
| Нетто авырлыгы | 3 кг |