Күтәрелүче F1
Инъекция чистарту кәрзине, Инъекция чистарту кәрзине өчен стеллаж, Инъекция модуле
Лаборатория пыяла савытларын, мәсәлән, эрленмейер колбасын, өчпочмаклы колбаны, түгәрәк төпле колбаны, яссы төпле колбаны, күләмле колбаны, үлчәү цилиндрын чистарту өчен кулланыла.
| Материал | 316L дат басмас корыч |
| Төс | Мат дат басмас корыч |
| Тиз интерфейс диаметры | 32 мм |
| Инъекция насадкасы | ф6ммхБ220мм |
| Насадкалар саны | 15 данә |
| Тотучылар саны | 15 данә |
| Пружина кисәкләрен урнаштыру | 15 данә |
| Тотучылар өчен каплау | PA |
500-1000 мл нечкә муен кан тамырларын сыйдыра ала
Тоташтыру порты булган инъекция тибындагы модуль чистарту кәрзине
Модуль кәрҗиненең сул һәм уң ягына йөкләгез
Тиз генә керү тишеге, модуль кәрҗиненнән һәр инъекция модуле насадкасына чиста су агызыгыз
| Тышкы үлчәмнәр, биеклек (мм) | 250 мм |
| Тышкы үлчәмнәр, киңлек (мм) | 558 мм |
| Тышкы үлчәмнәр, тирәнлек (мм) | 352 мм |
| Нетто авырлыгы | kg |