Күтәрелүче F1
Инъекция чистарту кәрзине, Инъекция чистарту кәрзине өчен стеллаж, Инъекция модуле
Пипеткаларны чистарту өчен кулланыла.
| Материал | 316L дат басмас корыч |
| Төс | Мат дат басмас корыч |
| Тиз интерфейс диаметры | 32 мм |
| Насадкалар саны | 116 данә |
| Рамканың биеклеге | 150 мм |
| Пипетка чистартыла торган биеклек | 585 мм |
Тоташтыру порты булган инъекция тибындагы модуль чистарту кәрзине
Модуль кәрҗиненең сул һәм уң ягына йөкләгез
Тиз генә керү тишеге, модуль кәрҗиненнән һәр инъекция модуле насадкасына чиста су агызыгыз
| Тышкы үлчәмнәр, биеклек (мм) | 279 мм |
| Тышкы үлчәмнәр, киңлек (мм) | 558 мм |
| Тышкы үлчәмнәр, тирәнлек (мм) | 352 мм |
| Нетто авырлыгы | kg |