1 нче момент
Дан-2
Аврора-2
Аврора-F2
Flash-F1
Инъекция чистарту кәрзине, Инъекция чистарту кәрзине өчен стеллаж, Инъекция модуле
Лаборатория пыяла савытларын, мәсәлән, эрленмейер колбасын, өчпочмаклы колбаны, түгәрәк төпле колбаны, яссы төпле колбаны, күләмле колбаны, үлчәү цилиндрын чистарту өчен кулланыла.
| Материал | 316L дат басмас корыч |
| Төс | Мат дат басмас корыч |
| Тиз интерфейс диаметры | 32 мм |
| Инъекция насадкасы | ф4ммхБ160мм |
| Насадкалар саны | 36 данә |
| Тотучылар саны | 36 данә |
| Пружина кисәкләрен урнаштыру | 36 данә |
| Тотучылар өчен каплау | PA |
Тоташтыру порты булган инъекция тибындагы модуль чистарту кәрзине
Модуль кәрҗиненең сул һәм уң ягына йөкләгез
Тиз генә керү тишеге, модуль кәрҗиненнән һәр инъекция модуле насадкасына чиста су агызыгыз
| Тышкы үлчәмнәр, биеклек (мм) | 164 мм |
| Тышкы үлчәмнәр, киңлек (мм) | 204 мм |
| Тышкы үлчәмнәр, тирәнлек (мм) | 511 мм |
| Нетто авырлыгы | 3,8 кг |