Дан-2
Аврора-2
Аврора-F2
Flash-F1
Инъекция чистарту кәрзине, Инъекция чистарту кәрзине өчен стеллаж, Инъекция модуле
Лаборатория пыяла савытларын, мәсәлән, центрифуга тюбигын, пыяла шешәне, өске буш шешәне, пробирканы чистарту өчен кулланыла.
| Материал | 316L дат басмас корыч |
| Төс | Мат дат басмас корыч |
| Тиз интерфейс диаметры | 32 мм |
| Инъекция насадкасы | ф2.5ммxH70мм |
| Насадкалар саны | 84 данә |
| Хач тотучы | 84 данә |
Тоташтыру порты булган инъекция тибындагы модуль чистарту кәрзине
Модуль кәрҗиненең сул һәм уң ягына йөкләгез
Тиз генә керү тишеге, модуль кәрҗиненнән һәр инъекция модуле насадкасына чиста су агызыгыз
| Тышкы үлчәмнәр, биеклек (мм) | 164 мм |
| Тышкы үлчәмнәр, киңлек (мм) | 204 мм |
| Тышкы үлчәмнәр, тирәнлек (мм) | 511 мм |
| Нетто авырлыгы | kg |