Дан-2
Аврора-2
Аврора-F2
Flash-F1
Инъекция чистарту кәрзине, Инъекция чистарту кәрзине өчен стеллаж, Инъекция модуле
Интегральләштерелгән модульдә 28 пипетка, 8 данә эрленмейер колбасы/колба/күләм колбасы/үлчәү цилиндры һ.б. бар.
| Материал | 316L дат басмас корыч |
| Төс | Мат дат басмас корыч |
| Тиз интерфейс диаметры | 32 мм |
| Инъекция насадкасы | ф6ммхБ220мм |
| Насадкалар саны | 36 данә |
| Пипеткалар өчен утыргычлар | 28 данә |
| Хач тотучы | 8 данә |
Тоташтыру порты булган инъекция тибындагы модуль чистарту кәрзине
Модуль кәрҗиненең сул һәм уң ягына йөкләгез
Тиз генә керү тишеге, модуль кәрҗиненнән һәр инъекция модуле насадкасына чиста су агызыгыз
| Тышкы үлчәмнәр, биеклек (мм) | 255 мм |
| Тышкы үлчәмнәр, киңлек (мм) | 190 мм |
| Тышкы үлчәмнәр, тирәнлек (мм) | 493 мм |
| Нетто авырлыгы | kg |