Дан-2
Аврора-2
Аврора-F2
Flash-F1
Инъекция чистарту кәрзине, Инъекция чистарту кәрзине өчен стеллаж, Инъекция модуле
28 данә пипетка, 28 данә үрнәк флакон һәм 9 данә эрленмейер колбасын, колбаны, күләм колбасын һ.б. чистарта ала.
| Материал | 316L дат басмас корыч |
| Төс | Мат дат басмас корыч |
| Тиз интерфейс диаметры | 32 мм |
| Инъекция насадкасы | ф 2,5 ммхХ110 мм ф 4 ммхХ160 мм ф 6 ммхХ220 мм |
| Насадкалар саны | 65 данә |
| Пипеткалар өчен утыргычлар | 28 данә |
| Хач тотучы | 28 данә |
| Тотучылар саны | 9 данә |
| Пружина кисәкләрен урнаштыру | 9 данә |
| Тотучылар өчен каплау | PA |
Тоташтыру порты булган инъекция тибындагы модуль чистарту кәрзине
Модуль кәрҗиненең сул һәм уң ягына йөкләгез
Тиз генә керү тишеге, модуль кәрҗиненнән һәр инъекция модуле насадкасына чиста су агызыгыз
| Тышкы үлчәмнәр, биеклек (мм) | 265 мм |
| Тышкы үлчәмнәр, киңлек (мм) | 190 мм |
| Тышкы үлчәмнәр, тирәнлек (мм) | 493 мм |
| Нетто авырлыгы | 3 кг |