Дан-2
Аврора-2
Аврора-F2
Flash-F1
Өске катлам чистарту кәрзине, Урта катлам чистарту кәрзине, Өске катлам чистарту кәрзине стеллажы, Урта катлам чистарту кәрзине стеллажы, Өске катлам модуль кәрзине, Урта катлам модуль кәрзине
Ике яки өч катламлы шайбага урнаштырылган, төрле инъекция модульләре, кабат кулланыла торган лаборатория пыяла савытлары, керамика, пластик, дат басмас корыч һ.б. урнаштырылган.
| Материал | 316L дат басмас корыч |
| Төс | Мат дат басмас корыч |
| Эшчәнлек ролигы | Алты |
| Позиция регуляторы | Ике |
| Кәрҗин таныгыч | Бер |
| Кәрҗин рамасын этеп тарту хәрәкәте | 550 мм |
| Тиз интерфейс диаметры | 32 мм |
Модуль тоташтыргычлы кәрзин киштәсе
Кул белән этеп тарту юлы белән керү һәм чыгу урыннарын чистарту камерасы
Ике ягында дат басмас корычтан ясалган юнәлеш бирүче рельс
Су керү урынын тиз тыгып куегыз, камера юл күрсәткеченең арткы ягыннан һәр инъекция модуленә суны юыгыз.
| Тышкы үлчәмнәр, биеклек (мм) | 140 мм |
| Тышкы үлчәмнәр, киңлек (мм) | 536 мм |
| Тышкы үлчәмнәр, тирәнлек (мм) | 562 мм |
| Нетто авырлыгы | 3,35 кг |