1 нче момент
Дан-2
Аврора-2
Аврора-F2
Flash-F1
Аскы катлам чистарту кәрзине, Аскы катлам чистарту кәрзине өчен шкаф, Аскы катлам модуль кәрзине
Бер, ике яки өч катламлы шайбага урнаштырылган, төрле инъекция модульләре, кабат кулланыла торган лаборатория пыяла савытлары, керамика, пластик, дат басмас корыч һ.б. урнаштырылган.
| Материал | 316LSдатланмаган корыч |
| Төс | Мат дат басмаган корыч |
| Эшчәнлек ролигы | Сигез |
| Позиция регуляторы | Ике |
| Кәрҗин рамасын этеп тарту хәрәкәте | 550 мм |
Кул белән этеп тарту юлы белән керү һәм чыгу урыннарын чистарту камерасы
Чистарту машинасының аскы өлешенә йөкләгез
Төрле челтәрле тартмалар һәм төрле кәрзин өстәмәләрен йөртегез
| Тышкы үлчәмнәр, биеклек (мм) | 79 мм |
| Тышкы үлчәмнәр, киңлек (мм) | 529 мм |
| Тышкы үлчәмнәр, тирәнлек (мм) | 546 мм |
| Нетто авырлыгы | 2 кг |