1 нче момент
Дан-2
Аврора-2
Аврора-F2
Flash-F1
Аскы катлам чистарту кәрзине, Аскы катлам чистарту кәрзине өчен шкаф, Аскы катлам модуль кәрзине
Бер, ике яки өч катламлы шайбага урнаштырылган, төрле инъекция модульләре, кабат кулланыла торган лаборатория пыяла савытлары, керамика, пластик, дат басмас корыч һ.б. урнаштырылган.
| Материал | 316L дат басмас корыч |
| Төс | Мат дат басмас корыч |
| Эшчәнлек ролигы | Сигез |
| Позиция регуляторы | Ике |
| Кәрҗин рамасын этеп тарту хәрәкәте | 550 мм |
Сеткалы табаны тутыру өчен ике катламга бүленгән
Кертелгән әйләнмәле сиптергеч
Кул белән этеп тарту юлы белән керү һәм чыгу урыннарын чистарту камерасы
| Тышкы үлчәмнәр, биеклек (мм) | 226 мм |
| Тышкы үлчәмнәр, киңлек (мм) | 529 мм |
| Тышкы үлчәмнәр, тирәнлек (мм) | 569 мм |
| Нетто авырлыгы | 5,6 кг |