Тиз һәм югары сыйфатлы бәяләр, сезнең барлык ихтыяҗларыгызга туры килә торган дөрес чишелешне сайларга ярдәм итәчәк мәгълүматлы киңәшчеләр, кыска вакыт эчендә эшләү, җаваплы сыйфатлы эшкәртү һәм OEM Supply China UL Utx355b DC12V IP67 SMD2835 инъекцияле LED билге модуле өчен түләү һәм җибәрү эшләре өчен уникаль продуктлар һәм хезмәтләр. Сезне безнең җитештерү бүлеген карарга һәм озак вакытлы перспективада сезнең өегездә һәм чит илләрдә кулланучылар белән җылы эшлекле мөнәсәбәтләр урнаштырырга чакырабыз.
Тиз һәм югары сыйфатлы бәяләр, сезнең барлык ихтыяҗларыгызга туры килә торган дөрес чишелешне сайларга ярдәм итәчәк мәгълүматлы киңәшчеләр, кыска вакыт, җаваплы сыйфатлы эш һәм түләү һәм җибәрү эшләре өчен уникаль продуктлар һәм хезмәтләр.Кытай LED модуле, Инъекция модуле, Без җитештерүне җиңеләйтү һәм товарларны көндәшлеккә сәләтле бәяләрдә һәм югары сыйфатта тәэмин итү өчен һәрвакыт яңа технологияләр булдырабыз! Клиентлар канәгатьлеге - безнең өчен өстенлекле! Базарда охшаш детальләр артык күп булмасын өчен, сез үзегезнең моделегез өчен уникаль дизайн эшләү идеясен безгә җиткерә аласыз! Без сезнең барлык ихтыяҗларыгызны канәгатьләндерү өчен иң яхшы хезмәтебезне тәкъдим итәчәкбез! Безнең белән кичекмәстән элемтәгә керегез!
Дан-2
Аврора-2
Аврора-F2
Flash-F1
Инъекция чистарту кәрзине, Инъекция чистарту кәрзине өчен стеллаж, Инъекция модуле
Лаборатория пыяла савытларын, мәсәлән, эрленмейер колбасын, өчпочмаклы колбаны, түгәрәк төпле колбаны, яссы төпле колбаны, күләмле колбаны, үлчәү цилиндрын чистарту өчен кулланыла.
| Материал | 316L дат басмас корыч |
| Төс | Мат дат басмас корыч |
| Тиз интерфейс диаметры | 32 мм |
| Инъекция насадкасы | ф6ммхБ220мм |
| Насадкалар саны | 8 данә |
| Тотучылар саны | 8 данә |
| Пружина кисәкләрен урнаштыру | 8 данә |
| Тотучылар өчен каплау | PA |
Тоташтыру порты булган инъекция тибындагы модуль чистарту кәрзине
Модуль кәрҗиненең сул һәм уң ягына йөкләгез
Тиз генә керү тишеге, модуль кәрҗиненнән һәр инъекция модуле насадкасына чиста су агызыгыз
| Тышкы үлчәмнәр, биеклек (мм) | 253 мм |
| Тышкы үлчәмнәр, киңлек (мм) | 140 мм |
| Тышкы үлчәмнәр, тирәнлек (мм) | 488 мм |
| Нетто авырлыгы | 0,9 кг |