Күтәрелүче F1
Чистарту кәрзине, Кәрҗин киштәсе, Модуль кәрзине,
Ике катламлы структура, инъекция кәрҗине стеллаж модуле һәм инъекциясез кәрҗин стеллаж модуле өчен яраклы
| Материал | 316L дат басмас корыч |
| Төс | Мат дат басмас корыч |
| Кәрҗин таныгыч | Бер |
| Кәрҗин рамасын этеп тарту хәрәкәте | 550 мм |
| Тиз интерфейс диаметры | 32 мм |
| Йөкләнерлек модульләр саны | Ике катлам |
| Бер катламлы модульләр саны | Ике |
Модуль тоташтыргычлы кәрзин киштәсе
Кул белән этеп тарту юлы белән керү һәм чыгу урыннарын чистарту камерасы
Ике дат басмас корыч юнәлеш бирүчегә урнаштырылган
Су керү урынын тиз тыгып куегыз, камера юл күрсәткеченең арткы ягыннан һәр инъекция модуленә суны юыгыз.
| Тышкы үлчәмнәр, биеклек (мм) | 609 мм |
| Тышкы үлчәмнәр, киңлек (мм) | 619 мм |
| Тышкы үлчәмнәр, тирәнлек (мм) | 790 мм |
| Нетто авырлыгы | kg |