Дан-2
Аврора-2
Аврора-F2
Flash-F1
Инъекциясез чистарту кәрзине
Киң авызлы кан тамырлары, үлчәү савытлары һ.б. өчен яраклы
| Материал | 316L дат басмас корыч |
| Төс | Мат дат басмас корыч |
| Кечкенә пружина кыскычлары | 18 |
| биеклек | 105 мм |
| Аралык | 60 мм |
| Зур пружина кыскычлары | 10 |
| биеклек | 175 мм |
| Аралык | 60 мм |
Кәрҗин модуле
| Тышкы үлчәмнәр, биеклек (мм) | 186 мм |
| Тышкы үлчәмнәр, киңлек (мм) | 220 мм |
| Тышкы үлчәмнәр, тирәнлек (мм) | 445 мм |
| Нетто авырлыгы | kg |