2 нче мизгел
Дан-2
Аврора-2
Аврора-F2
Flash-F2
Аскы катлам чистарту кәрзине, Аскы катлам чистарту кәрзине өчен шкаф, Аскы катлам модуль кәрзине
Бер, ике яки өч катламлы шайбага урнаштырылган, төрле инъекция модульләре, кабат кулланыла торган лаборатория пыяла савытлары, керамика, пластик, дат басмас корыч һ.б. урнаштырылган.
| Материал | 316LSдатланмаган корыч |
| Төс | Мат дат басмаган корыч |
| Эшчәнлек ролигы | Сигез |
| Позиция регуляторы | Ике |
| Кәрҗин рамасын этеп тарту хәрәкәте | 550 мм |
![]()
![]()
![]()
![]()
Кул белән этеп тарту юлы белән керү һәм чыгу урыннарын чистарту камерасы
Чистарту машинасының аскы өлешенә йөкләгез
Төрле челтәрле тартмалар һәм төрле кәрзин өстәмәләрен йөртегез
| Тышкы үлчәмнәр, биеклек (мм) | 83 мм |
| Тышкы үлчәмнәр, киңлек (мм) | 531 мм |
| Тышкы үлчәмнәр, тирәнлек (мм) | 560 мм |
| Нетто авырлыгы | 2 кг |
Сертификация
Компания профиле
XPZ - Кытайның Чжэцзян провинциясенең Ханчжоу шәһәрендә урнашкан лаборатория пыяла савыт-саба юу машиналары җитештерү буенча әйдәп баручы компания. XPZ биофармацевтика, медицина сәламәтлеге, сыйфат тикшерүе, азык-төлек мониторингы һәм нефть химиясе өлкәләрендә кулланыла торган автоматик пыяла савыт-саба юу машиналарын тикшерү, җитештерү һәм сату белән махсуслаша.
XPZ төрле чистарту проблемаларын хәл итәргә ярдәм итәргә омтыла. Без Кытай инспекция органнарына һәм химия предприятиеләренә төп тәэмин итүче булып торабыз, шул ук вакытта XPZ бренды башка күп илләргә, мәсәлән, Һиндстан, Бөекбритания, Россия, Көньяк Корея, Уганда, Филиппин һ.б. таралган. XPZ шәхси ихтыяҗларга нигезләнгән комплекслы чишелешләр тәкъдим итә, шул исәптән продукт сайлау, урнаштыру һәм эксплуатацияләү буенча тренинглар һ.б.
Күргәзмә