Машина (Машина модельләре өчен яраклы)
Дан-2
Аврора-2
Аврора-F2
Flash-F2
Өске катлам чистарту кәрзине, Урта катлам чистарту кәрзине, Өске катлам чистарту кәрзине стеллажы, Урта катлам чистарту кәрзине стеллажы, Өске катлам модуль кәрзине, Урта катлам модуль кәрзине
Ике яки өч катламлы шайбага урнаштырылган, төрле инъекция модульләре, кабат кулланыла торган лаборатория пыяла савытлары, керамика, пластик, дат басмас корыч һ.б. урнаштырылган.
| Материалик | 316L дат басмас корыч |
| Төс | Мат дат басмаган корыч |
| Эшчәнлек ролигы | Алты |
| Позиция регуляторы | Ике |
| Кәрҗин таныгыч | Бер |
| Кәрҗин рамасын этеп тарту хәрәкәте | 550 мм |
Кертелгән әйләнмәле сиптергеч
Кул белән этеп тарту юлы белән керү һәм чыгу урыннарын чистарту камерасы
Ике ягында дат басмас корычтан ясалган юнәлеш бирүче рельс
Су керү урынын тиз тыгып куегыз, камера юл күрсәткеченең арткы ягыннан һәр инъекция модуленә суны юыгыз.
Киң авызлы шешәләр өчен кулланыла торган кәрҗиннәрне куярга мөмкин
| Тышкы үлчәмнәр, биеклек (мм) | 139 мм |
| Тышкы үлчәмнәр, киңлек (мм) | 529 мм |
| Тышкы үлчәмнәр, тирәнлек (мм) | 574 мм |
| Нетто авырлыгы | 3,7 кг |
Сертификация
Ханчжоу Сипинчже Биологик Технологияләр Компаниясе, ҖЧҖ
XPZ - Кытайның Чжэцзян провинциясенең Ханчжоу шәһәрендә урнашкан лаборатория пыяла савыт-саба юу машиналары җитештерү буенча әйдәп баручы компания. XPZ биофармацевтика, медицина сәламәтлеге, сыйфат тикшерүе, азык-төлек мониторингы һәм нефть химиясе өлкәләрендә кулланыла торган автоматик пыяла савыт-саба юу машиналарын тикшерү, җитештерү һәм сату белән махсуслаша.
XPZ төрле чистарту проблемаларын хәл итәргә ярдәм итәргә омтыла. Без Кытай инспекция органнарына һәм химия предприятиеләренә төп тәэмин итүче булып торабыз, шул ук вакытта XPZ бренды башка күп илләргә, мәсәлән, Һиндстан, Бөекбритания, Россия, Көньяк Корея, Уганда, Филиппин һ.б. таралган. XPZ шәхси ихтыяҗларга нигезләнгән комплекслы чишелешләр тәкъдим итә, шул исәптән продукт сайлау, урнаштыру һәм эксплуатацияләү буенча тренинглар һ.б.
Озак вакытлы дуслыгыбызны саклап калу өчен, без югары сыйфатлы инновацион продуктлар һәм югары сыйфатлы хезмәт күрсәтү өчен күбрәк предприятие өстенлекләрен туплаячакбыз.
XPZ заводы

Күргәзмә

